Super duper / Sex is on the air

2003-04-01 15:49

Vilius čia mane lazdavojo, kad slėpiau, ką veikiu, bet tokios tiesiog buvo kontrakto sąlygos.

Didelę dalį vasario ir kovo praleidau padėdamas kurti www.eu.renesas.com – buvusio Hitachi Electronic Components Group svetainę.

Dirbti buvo smagu, ypač kad dirbom trise (su Domu ir Aukse), o ir darbo sąlygos buvo labai geros: visiška laisvė + stalo futbolo stalas (prie to žaidimo priprantama). Firmą “Net Frequency” galiu rekomenduoti kaip puikų darbdavį.

Iš to smagaus darbo dar atsirado web programėlė daugelio puslapių projektų eigai sekti, bei šioks toks rekomendacijų popieriukas apie tai ką reikėtų turėti omenyje perdarinėjant dideles statines svetaines iš vieno dizaino į kitą. Kolkas abu dalykai nepakankamai apšlifuoti, tai su Domu juos paviešinsim matyt kažkiek vėliau.

Anyway čia apie darbus, būna ir kitų smagių dalykų kartais: šeštadienio naktis 0:30. Grįžinėju iš susitikimų su mielais ir įdomiais žmonėm Vilniuje. Autobusas kažkur netoli Vievio. Pirštai bando pagauti radijuke kokią stotį, kuri ramiai nuteiktų miegui ir kažkaip netyčia pataiko į LNK bangą. Ausinėse moters dūsavimai, saksofonas ir “Kruder&Dorfmeister – Original Bedroom Rockers” į kuriuos kartais įsiterpia diktoriaus balsas, paaiškindamas ką turėčiau įsivaizduoti… vos nepradėjau juoktis balsu :-) ) Tai paskiau išklausiau kaip tai porelei sekės iki galo ir užsnūdęs atsibudau tik prieš pat Kauną.

Komentarai

deimante

labas ka veiki as tai nieko as noriu susipazinti su simpatisku vaikinu!

Komentuoti šio įrašo nebegalima. Komentarų sistema išjungta.