Pavasarinė karštinė

2003-04-19 21:54

Traukiny į pilietines akcijas Vilniuje Na štai, po poros savaičių pertraukos vėl nutariau parašyti. Buvo per tas savaites visko: ir daug darbo (bet apie jį rašyti nuobodu), ir įvykių, tokių kaip praeito savaitgalio pilietinė akcija Vilniuje (bet jas vertinti palieku politikams), ir naujų pastebėjimų (ar žinote, kad iš visų užregistruotų nusiskundimų dėl sukčiavimo atvejų internete, nusiskundimų “Nigerijos laišku” padidėjo nuo 5% iki 11% 2002 metais), ir [man] naujų atradimų (tokių kaip programėlė Artistic Style programos kodui formatuoti). Tačiau šiandien nenoriu apie tai rašyti. Geriau pakalbėkime apie pavasarinę tvarkymosi karštinę :) .

Šiaip gyvenu labai apsijaukęs, bet retkarčiais negaliu atsilaikyti norui imtis generalinės namų ruošos. Įkvėptas kiemuose besikuičiančių kaimynų vaizdo, nusprendžiau susitvarkyti ne tik kambarius bet ir popierius, kurių dėl įvairios veiklos buvau sukaupęs už tris prigrūstus stalčius su kaupu.

Berūšiuodamas makulatūrą, dokumentus ir užrašus, nustebau kiek daug visko radau — projektai ir užrašai kurtoms svetainėms bei sistemoms, susirašinėjimų nuotrupos, sąskaitos, įvairios kortelės, zinai. Kaiką prisiminti buvo gera, kaiką – ne. Radau popierių, kuriuos buvau pasiskolinęs arba kažkada negalėjau niekaip rasti. Liūdniausiai nuteikė bendra suma sumokėta už mokslus per 4 metus studentavimo, geriausiai — kažkada namiškių ir artimųjų siųsti laiškai, tuomet kai vasarą kėliau Britanijos žemės ūkį.

Iš viso to tvarkymosi liko didelė nebereikalingų popierių krūva, kuriuos ruošiuosi sukūrenti besišildydamas pirtelę. Smagu bus rytoj pradėti velykas šviežiam ir atsinaujinusiam :) . Linkiu ir jums linksmų šventų Velykų. Tegu jūsų namus aplanko pavasarinė šiluma ir sušildo ne tik iš išorės, bet ir iš vidaus.

Komentarai

Gobbitas

Aha! :) Ir šiaip sveikinu su pirmu geru postu ;))~~

Komentuoti šio įrašo nebegalima. Komentarų sistema išjungta.