Elektroninio balsavimo atgimimas

2007-04-12 02:28

Atgimimas” vėl pokštelėjo straipsnį apie elektroninį balsavimą (ir vėl iš to pačio pažįstamo nuorodą gavau – ačiū, Mantvi! :-)). Šį kart straipsnis apie tai, kad internetinio balsavimo kritikai pranašauja apokalipsę atseit visai be reikalo. Šiuo klausimu plačiau pakalbinti pora asmenų: “Microlink” rinkodaros vadovas Robertas Žudys ir “Alna software” direktorius Artūras Gruodis.

Straipsnio pradžioje labai neapdairiai prie “sėkmingų” šalių paminėtos Olandija ir JAV. Šitie dalykai bado akis vien todėl, kad juos jau minėjau savo analizėje, kurią taip visi cituoja. Atidžiai perkračius kitas šalis irgi rastume panašių, tik gal ne taip garsiai skambėjusių nelaimių.

Visų oponentų suminėtų argumentų dar nespėjau atidžiai išsinagrinėti (vėlus vakaras juk ;-)).

Visgi man labai įdomus tų dviejų kalbintų dėdžių parinkimas – verslo žmonės, iš firmų aiškiai suinteresuotų valstybiniais užsakymais. Interesų konfliktas gi kaip minimum, jei ne dar ir tai, kad rinkodarininkas lenda ne į savo daržą. Ko jam ten prireikė? Ar ne keista? ;-)

Komentarai

Redakcijai žinomas asmuo

O man išties pikta tai sužinojus. Interesų konfliktas, bent jau dėl "Alna Software" 100%. Esu buvęs "Alna Software" darbuotojas ne taip jau ir seniai :)

Tai nėra jokia paslaptis, bet nelabai žinoma, kad "Alna Software" darė VMI EDS'ą. Jeigu nepastebėjote iki šiol, tai elektroninis balsavimas būtent siūlomas įgyvendinti EDS'o principais - prisijungimas per banką. Jei čia ne interesų konfliktas, tai aš mikė pukuotukas.

Einu "Atgimimą" paskaitysiu :)

Emilis

Aukščiau pakomentavęs asmuo man yra žinomas. Norėjo išlikti anonimu, nes stengiasi išvengti teisinių veiksmų savo atžvilgiu. :-)

Alpina

Spėju "Atgimimas" pankų laikraštis, nes pankai, tai atseit - puvėkai, o nuo to laikraštuko eina blogas kvapas. Abejotino švarumo interesai ir vietoje argumentų bulvariniai epitetai ir palyginimai...

Mąsčiau, kas gali atgimti iš puvėkų ir be biologų pagalbos prisiminiau - drozofilos (tokios mažos musytės).

[cenzūruota]

Emilis

Na va... vienas lankytojo komentaras nuo "redakcijai žinomo asmens", antrą turėjau cenzūruoti... Tikrai intriga kažkokia :-D

Ištryniau prasivardžiavimą "Atgimimo" žurnalistės atžvilgiu.

Mieli komentatoriai ir komentatorės! Nedarykite iš mano dienoraščio "Delfio". Aš to neleisiu ;-)

Komentuoti šio įrašo nebegalima. Komentarų sistema išjungta.